Konkurs pt. ,,Warzywno – owocowe zwierzaki – cudaki”

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Są one nie tylko smaczne i zdrowe, ale posiadają interesujące kształty i przepiękne barwy. Dlatego właśnie w naszej szkole w ramach upowszechniania zdrowego stylu życia został zorganizowany konkurs pt. „Warzywno-owocowe zwierzaki – Cudaki”. 13 października mogliśmy podziwiać niecodzienną wystawę, gdyż w naszej szkole zagościły przepiękne i bardzo zdrowe zwierzaki – cudaki! Autorami tych niezwykłych prac byli uczniowie klas I– III oraz ich rodzice. Prace dostarczone przez uczniów okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Na wystawie znalazło się bardzo dużo wytworów z najróżniejszych gatunków warzyw i owoców. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody.

I miejsce zajęła: Marta Grzywna

II miejsce zajęły: Nikola Panek i Milena Lizak

III miejsce zajęli: Milena Lasek i Szymon Konieczny

Wyróżnieni uczniowie: Paulina Konieczny, Dawid Miś, Martyna Hołub, Amelia Kuczek, Paula Krupa, Izabela Czerwonka, Natalia Majkut, Szymon Joniec.

Organizator konkursu: B. Stopyra

Aktualności, Rok 2023/2024