25 stycznia w naszej szkole odbyła się Zabawa Choinkowa, która została połączona z Dniem Babci i Dziadka. Licznie przybywający do naszej szkoły goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Wioleta Wróbel, która serdecznie przywitała przybyłych gości i zaprosiła na występy uczniów i przedszkolaków.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami. Po występach zaczęła się zabawa choinkowa, którą poprowadził wodzirej Dominik Nieradka.

    To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

    Serdecznie podziękowania dla Rady Rodziców za przygotowanie sali oraz poczęstunku.

Aktualności, Rok 2023/2024