Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 23 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny 2022/2023. Z tej okazji odbyła się część artystyczna przygotowana przez starszą grupę przedszkolną oraz klasę III.

Na początku Pani Dyrektor Grażyna Pytel przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli, jednocześnie zapraszając wszystkich na część artystyczną czerwcowego spotkania. W podniosłej atmosferze uczniowie klasy III za pomocą wierszy i piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Natomiast 6-latki żegnali się z przedszkolem.

Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy II, którzy dobrym słowem i drobnym prezentem pożegnali starszych kolegów.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce oraz inne osiągnięte sukcesy.

Pani Dyrektor podsumowując mijający rok szkolny życzyła wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

Aktualności, Rok 2022/2023