Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Św. w kościele parafialnym w Chodaczowie. Następnie o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

   Na początku Pani Dyrektor Grażyna Pytel przywitała uczniów klas I-III, przedszkolaków, rodziców i nauczycieli jednocześnie zapraszając wszystkich na część artystyczną czerwcowego spotkania.

   W podniosłej atmosferze uczniowie klasy III za pomocą wierszy i piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie.

   Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy II, którzy dobrym słowem i symbolicznym prezentem pożegnali starszych kolegów.

   Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

   Część oficjalną uroczystości zakończyła przemówienia Pani Dyrektor podsumowujące schyłkowy rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

  

Aktualności, Rok 2021/2022