Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Pandemia wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2 wprowadziła w nasze życie wiele zmian i związanych z tym utrudnień. Zawieszenie zajęć w szkołach wymusza na nas nauczycielach i na Was uczniowie nowy sposób realizacji treści edukacyjnych, które do tej pory były przerabiane podczas lekcji w szkole. Proszę Was abyście rzetelnie i odpowiedzialnie wypełniali polecenia nauczycieli, które publikujemy na stronie szkolnej.

Was Drodzy Rodzice, proszę, pomóżcie swoim dzieciom w rzetelnym wypełnianiu zadań oraz przyswajaniu materiału z konkretnych lekcji. Jeśli macie jakieś problemy czy pytania proszę o wysyłanie wiadomości na adres: splaszczyny@onet.eu

Postarajcie się, aby Wasze dzieci wypełniały polecenia nauczycieli jeśli to możliwe.

Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości oraz wyrozumiałości w wypełnianiu tych nowych obowiązków.

Ponadto

Lekcje z internetu
– rusza serwis gov.pl/zdalnelekcje
Zgodnie z podstawą programową

Na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje można znaleźć propozycje dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, zgodne z aktualną podstawą programową. To treści, które mogą być wykorzystane w trakcie zdalnego nauczania.

Zachęcam również rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego aby korzystali z tej strony w celu realizacji podstawy programowej. Znajdują się tam ciekawe tematy zajęć, ćwiczenia, łamigłówki oraz gry utrwalające słownictwo z języka angielskiego.