19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie, nadeszła niezwykle radosna chwila, niosąca za sobą trud nauki i rozpoczynająca okres zabawy i beztroski. Wszyscy uczniowie spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Pani Dyrektor Wioleta Wróbel w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim za wspaniałą współpracę oraz pożegnała kończących naukę w szkole – uczniów klasy III. Na koniec życzyła wszystkim radosnych i spokojnych wakacji.

Po gratulacjach i podziękowaniach dla rodziców za wieloletnią współpracę, Pani Dyrektor wręczyła liczne nagrody. Szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klasy III którzy, kończąc naukę w naszej szkole, wkroczyli śmiało w nowy etap swojego życia. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy trzeciej. Po części oficjalnej, podsumowaniach, pożegnaniach i wzruszeniach uczniowie udali się do sal lekcyjnych. Tam odebrali świadectwa z rąk wychowawców, a potem szybko pobiegli na spotkanie z wakacyjną przygodą.

Uczniom życzymy bezpiecznych wakacji i abyśmy wszyscy spotkali się ponownie 1 września wypoczęci i pełni zapału do nauki!